Придивляємось до батата 🍠🍠🍠
🍠 Гуляючи супермаркетом у пошуку ідеї для вечері, зверніть у вагу на батат. Це солодка картопля, 🥔 не зовсім звична для Європи, а от у Америці її їдять з великим задоволенням. На наш континент вона приїхала завдяки Христофору Колумбу. Батат був дуже популярний у Франції за часів Наполеона, і сама Жозефіна навіть вирощувала його у своєму садку. Можливо саме вона й оцінила коренеплід в якості афродизіака.
🍠 У світі існує біля п’ятисот сортів солодкої картоплі, 🥔 але в основному користується попитом два основних види цього продукту. Перший має подовжену форму й фіолетову шкірку, і якщо злегка пошкрябати шкірочку нігтем, те можна побачити блідо-рожевий плід. Цей сорт походить із Єгипту.
🍠 Другий сорт солодкої картоплі – більш округлий, 🥔 а цвіт самого плоду варіює від жовтого до жовтогарячого. Його плоди багаті антиоксидантами, мають приємний тонкий смак і борошнисту структуру.
🍠 Батат можна готувати так само, як і звичайну картоплю - смажити, варити, запікати, готувати у фритюрі, подавати разом з овочами. Щоб зберегти якнайбільше вітамінів в картоплі, 🥔 можна споживати її у шкірці, але попередньо добре почистивши щіткою.
🍠 Батат можна запекти цілком, загорнувши у фольгу й помістивши в духовку з температурою 180°С. Він дуже смачний зі звичайним вершковим маслом, а також можна запекти його з качаном смаженої кукурудзи або на вугіллі з м’ясом. Розрізаний батат, обсмажений у маслі, утворить приємну солодку скоринку. 🥔
#naturfood #натуральні_продукти #зроблено_в_Україні #новини #батат